Vítejte u ZVG AG


Příjezd

Příjezd ze směru Praha:
 

- dálnice D1 (E50), směr Brno
- sjezd Jihlava (exit 112)
- směr Znojmo (silnice E59)
- cca 80 km po státní silnici E59 (směr Znojmo, Vídeň)
- na prvním kruhovém objezdu v centru Znojma (Mariánské nám.) odbočka vlevo na ul. Rooseveltova (K412)
- na následujícím kruhovém objezdu odbočka vpravo na Vídeň
- na následujícím kruhovém objezdu odbočka vlevo na Dobšice (ul. Dobšická)
- po cca 100m po pravé straně v Areálu Autocentrum Psota s.r.o. (mimo jiné STK) nás ve 2.patře správní budovy naleznete. V zadní části areálu se nachází i sklad naší společnosti

Automobil: Ke společnosti ZVG AG v Niederbippu se dostanete automobilem z Bernu, Basileje, Lucernu a Curychu za méně než jednu hodinu. Použijte výjezd z dálnice Oensingen a ihned sjeďte doprava na pokračující rychlostní silnici ve směru Oensingen Nord (nejezděte až do Oensingen Nord), kde odbočíte na křižovatce doleva. Cca po 150 metrech silnice zatáčí prudce doleva, kde pojedete rovně a vjedete na silnici Nordringstrasse. Cca po 1 kilometru jízdy rovně po Nordringstrasse přijedete k ulici Fenchackerweg po pravé straně, kde je společnost ZVG hned v první budově vpravo. Parkoviště se nachází cca po 50 metrech na pravé straně. (doba jízdy od výjezdu z dálnice Oensingen: cca 2 minuty)

Vlak / pěšky: Vyjděte z nádraží Oensingen süd-östlich podchodem (na protější straně hlavního vchodu). Jděte podél velké průmyslové budovy, kterou máte nyní před sebou, po pravé straně a přijdete na Nordringstrasse. Zde odbočíte doprava a půjdete ulicí cca 600 metrů, kde zahnete doprava do ulice Fenchackerweg. První budova na pravé straně je ZVG AG. (Cesta pěšky: cca 5 - 10 minut)

Vlak / autobus: Vyjděte z nádraží Oensingen süd-östlich podchodem (na protější straně hlavního vchodu). Jděte na autobusovou zastávku Bahnhof Süd. Jeďte autobusem dvě zastávky až na Garwidenstrasse. Jděte ještě cca 250 metrů dále ve směru jízdy autobusu a poté odbočte doprava na ulici Fenchackerweg. Budova společnosti ZVG je první na pravé straně. (doba trvání od nádraží Oensingen: cca 5 minut)